Światłowód to najszybszy i najnowocześniejszy Internet w Polsce!

Szybki Internet to wygodniejsze korzystanie z sieci. Łącze światłowodowe umożliwia oglądanie stron bez buforowania, granie w czasie rzeczywistym oraz błyskawiczne pobieranie treści.

 • Nowoczesność

  Światłowód ma praktycznie nieograniczone możliwości przesyłu. Dziś oznacza to prędkość 100 Mb/s, ale przyśpieszenie łącza w przyszłości nie będzie wiązało się ze zmianą instalacji. Zawsze będziesz miał najszybszy Internet.

 • Wygoda surfowania

  Różnicę odczujesz nawet przy łączeniu się ze zwykłymi stronami internetowymi, a wszelkie aplikacje sieciowe będą po prostu działać płynniej i szybciej.

 • Zdalna praca i edukacja…

  Szybkie łącze to łatwa komunikacja audio i wideo. W praktyce oznacza to realną możliwość pracy zdalnej, która jest przyszłością zatrudnienia.

 • …oraz komfortowa rozrywka

  Miłośnicy gier online i Ci, którzy korzystają z Internetu do oglądania filmów, dobrze wiedzą, że nic nie irytuje bardziej jak koniczność buforowania. Dzięki światłowodowi rozrywka online stanie się po prostu bardziej komfortowa.

 • Stała prędkość

  Tradycyjne łącza kablowe są podatne na wahania prędkości, światłowód to gwarancja utrzymania prędkości nominalnej przez cały czas od momentu podłączenia, 24 godziny na dobę, niezależnie od okoliczności.

 • Wygodne współdzielenie

  Światłowód to niezwykle przepustowe łącze. Z jednego adresu i w tym samym czasie wielu użytkowników może korzystać z szybkiego dostępu do Internetu. Wszyscy domownicy mogą jednocześnie robić coś w sieci bez utraty komfortu błyskawicznego łącza.